Choď na obsah Choď na menu
 


TRAPASY

 

 

VOLAKDO TU NEVIE PLATIŤ

 

DÁŽNIK V AUTOBUSE


JE INDE NEŽ SI MYSLÍ

 

 Raz kamaratka bola v bazene. Uz chcela odist a tak sa sla sprchovat. zobliekla  sa uplne donaha a zacala sa sprchovat. Za chvilu prislo asi 5sracou a kukali na nu - bola na panskych :)

 1. Apríl

Stalo sa to minulí 1.April keď sme sa všetci rozhodli, že keď pán.učiteľ valčo (najhorší učiteľ má asi 26-27r.)
vstúpi do triedy budeme ho ohadzovať s lietadielkami a loptičkami (z papiera) .. tak vstúpil do triedy a začali sme rátať do 3 keď sme vyslovili 3 tak všetci si sadli len jedno divča ho ohadzovala a tak dostala poznámku a všetci sa jej potom ospravedlnili a smiali sa jej tak a potom jej povedali že 1.APRIL
:)

Učiteľke po zadku

Bolo to na základnej škole keď jeden chalan mal asi 12 rokov. Mali sme jednu takú starú a nepríjemnú učiteľku zemepisu. Raz sme tak stáli na chodbe s kamarátmi a rozpraváli sme sa. Keď zazvonilo chalan išiel do triedy, ale ako sa otočil udrel nechtiac rukou po zadku akurát tú učiteľku. Ona sa pozrela na neho a povedala, že by ju mal najskôr pozvať na kávu. Všetci sa mu smiali za to a stále sa smejú.:D

Plavky

CHalan bol v jednom hoteli s kamosmi,daco tam popili a sli do bazena.Bola tam taka tepla voda v bazene ze sa este aj vo vode potil tak vysiel von z vody a siel sa prezliect do satne.Dal som si dole mokre plavky a zacal si ich zmykat a zrazu zacul kamosov ako idu po chodbe a kazdu chvylu dojdu do satne tak sa postavil pred dvere a pripravil sa s mokrimi plavkami vo vyske hlavy..Ked sa otvorili dvere prudko ich vycapil prvej osobe do tvaare ale pruser..Stala tam nejaka 120 kilova zenska a kricala a sokovana sa rozutekala prec zevraj to bola maserka.

Těsně vedle

Jedna holka byla  se segrou a mámou nakupovat. Už byla hotová, ale segra si zkoušela ješte nějaký trička. Dala jej podržet svojí tašku, ve který začal zachvíli zvonit mobil. Tak ho vyndala, strčila jí ho do kabinky a řekla: "Tak už tu přiblblou věc konečne vezmi!" Jenže mobil zvonil pořád dál. Došla jej trpělivost a vztekle rozhrnula závěs. V kabince stála  cizí paní a právě si zkoušela podprsenku!! Vyděšeně ju vyšťouchla ven. Máma stála hned vedle a hrozně se smála!

Skype

Jednou jedna holka si s kamaradkou psala z Davidem z Plzně on pak navrhl ať jdu na skype, že jim zavolá. Zaply jseme webku a kecali.Asi po dvou hodinach kamaradka musela odejit a holka ji rekla at vypne skype. Jenze ona asi nevedela jak to vypnout tak to nechala tak.Holka nic netusi si sla vymenit vlozku.Pak uslysela strasny smich!!!Holka myslela ze se hanbou propadne!!!!!!

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.