Choď na obsah Choď na menu
 


Klobúky

Najprv, na úvod, by som vás len chcela oboznámiť s mojim novým plánom. Pripravila som pre vás novú rubriku Fashion aby som postupne mohla pridávať nejaké módne výstrelky, prípadne trendy, ale aj to, čo sa síce nepáči veľa ľuďom, ale stále sa to nosí. Skrátka sa poznažím rozobrať útržky módneho sveta a vždy sa zamerať na nejaký konkrétny druh doplnkov alebo oblečenia, ktoré budem rozoberať v článku. Dúfam, že sa vám to bude páčiť a nájdete možno inšpiráciu, ako sa obliekať :)

********************************************************************************************************

Prvá vec, ktorú som si vybrala, sú KLOBÚKY, pretože ja sama klobúky úplne milujem a rada ich nosím či v lete, alebo v zime. Dajú sa nosiť športové, ktoré sa vám hodia aj k teplákom či rifliam s tričkom a koženou bundou, alebo elegantné k šatám a kabátom. o už znova záleží od vášho vkusu obliekania. Ja osobne viac preferujem športové klobúky, tie môžem nosiť aj cez leto, namiesto šiltoviek, ktoré naopak nemám až tak v obľube (neodsudzujte ma, každý sme predsa iní!). Vlastním niekoľko takýchto kúskov rôznej farby, napríklad biely, bielo-čierny-kockovaný, obyčajbefht.jpgný hnedý, či slamený, alebo kovbojský. Tieto športové sa mi veľmi páčia v tom, že je to veľmi pekné a ak si vyberiete farbu a tvar, ktorý vám sedí, dajú sa nosiť prakticky ku všetkému. Či sú to kraťasy s tielkom, plavky, alebo aj krátke sukne, či tepláky.

 

Iné sú napríklad už viac elegantné klobúky k jesenným kabátom, aby vám oživili outfit, napríklad, keď si k čiernemu kabátiku dáte béžovú šatku a bordový klobúk. Vie v ňom veľmi pekne vyniknúť tvár, pery a oči, samozrejme, pri správnej farme. Tieto klobúky sa dajú nájsť v takmer každom obchode s oblečením, majú trochu širší "šilt", takže môže aj nenápadne klesnúť do tváre. No zrak vám nezatieni a vyzerá to dobre. Tieto sa dajú nosiť aj na jeseň, zimu, vlastne cez všetky ročné obdobia. Len, aby vám v nich nebolo príliš teplo ;)

fretr.jpg

Medzi elegantné kúsky patria aj baretky, ktoré sa taktiež dajú skombinovať s kabátom, sukňou, ale aj nohavicami. Vrch si už každá domyslíme :)

V denšnej dobe sa klobúky nosia veľmi často, vracajú sa do módy, ak vôbec niekedy odišli, a obľubujú ich nosiť hlavne mladí ľudia- či dievčatá, alebo chalani. nerozobrala som každý druh a strih osobitne, pretože to by nám zabralo milión dní a taký veľký prehľad až nemám, nie som predsa odborník, ale dúfam, že ak klobúky ešte nenosíte, priblížila som vám niečo z ich sveta. Mne osobne, ako už som asi spomínala, sa strašne páči, keď niekto nosí klobúk, vtedy naozaj toho človeka milujem. Naozaj je to niečo, čo sa mi bude páčiť asi vždy.. môj názor možnonie je objektívny, ale aj tak som rada, že sa s vami oň môžem podeliť smileywink

-L

 

c-h901gray-u.jpg

jtzy.jpg

frsgt.jpg103344.jpg

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.