Choď na obsah Choď na menu
 


comeback (hope)

22. 12. 2015

Ahojte! Áno, viem, že som tu po tristo rokoch a že som sľúbila blogy taždý týždeň ešte cez LETO... no... poznáte ten pocit, kedy sa vám nič nechce a potom začne škola a všetko je v keli, pretože máte samé povinnosti a keď si už konečne nájdete čas, tak sa vám nič nechce? Tak toto je môj školský rok. Veľa krát som mala výčitky, že sem nič nepridávam a že som voči tomuto veľmi ľahostajná, no musíte ma ospravedlniť. Som preda teenager cheeky tak isto ako aj vy. Úprimne, po tom, čo som bola pol dňa v škole, mala trojhodinové tréningy alebo hodiny výtvarnej, do toho samé povinnosti, som bola rada, keď som si našla čas na mojich priateľov.

Viem, že toto sú moje osobné problémy a väčšinu z vás to zrejme nebude zaujímať, no aj tak som vám chcela trochu objasniť situáciu. Keďže dosť čítam a plus píšem aj vlastné diela, k teenegeru sa dostanem len málokedy.

Takže ak sa mi podarí, podotýkam slovíčko AK, tak sa posnažím pridávať príspevky do BLOG -L častejšie, keď nájdem vhodnú tému. Pretože aj keď tento príspevok je viac informačka, ako blog, ostatné by mali mať nejaký zmysel. Preto vás zatiaľ zdravím a sľubujem, že ešte do Vianoc napíšem blog a do Silvestra chcem dať von aspoň dva. Dúfam, že sa mi to podarí, pretože inak sa naozaj nahnevám sama na seba a takto verejne vám oznamujem, že si do nového roka dávam predsavzatie, pridávať sem častejšie príspevky :)

Okrem toho sa vám chcem ale aj POĎAKOVAŤ za vcelku dobrú sledovanosť, pre mňa je aj toto úžasné! A ešte sa vám chcem poďakovať za to, že ste si prečítali tento môj bezvýznamný výlev myšlienok.

ĎAKUJEME VÁÁÁM! (ďakujeme vám, veľmi pekne.. -IneKafe, poznáte? :D )

heartkisssmileywinklaughdevilcheeky

-L
 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.